ООО HeadHunter (hh.ua | grc) 

Украина

Вакансии

3 активные вакансии

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать

ООО HeadHunter (hh.ua | grc) 

hh.ua – один із топових інтернет-ресурсів з пошуку роботи та найму персоналу.

Компанія HeadHunter (hh.ua), яка була заснована в 2004 році, – один з перших міжнародних кадрових порталів країни. Відмінною рисою ресурсу було і залишається те, що над його створенням працювали професіонали з підбору персоналу. Серед іншого, команда hh.ua розробила форму резюме, яка дозволяє максимально детально описати досвід кандидатів. Тому hh.ua повною мірою враховує інтереси і потреби обох груп гравців ринку праці: і роботодавців, і пошукачів.


Кожна друга українська компанія шукає таланти на hh.ua. Щодня за допомогою нашого порталу сотні роботодавців знаходять своїх кандидатів. Щомісяця платформа hh.ua фіксує близько 1,6 млн сеансів від кращих українських роботодавців і кваліфікованих пошукачів. З нами співпрацюють понад 70 тисяч кращих компаній в напрямку підбору персоналу в 28 професійних сферах. Більш 1,2 млн українських фахівців опублікували свої резюме на hh.ua, і ця цифра зростає з кожним днем. Ми допомагаємо роботодавцям розвивати HR-бренд. У нашому портфелі – численні кейси з діагностики бренду роботодавців зі сфер FMCG, IT, телекомунікацій, консалтингу, логістики та ін. Нам довіряють, адже ми – незмінні лідери з цитованості з усіх питань, що стосуються ринку праці.


Напередодні 15-річного ювілею компанії було прийнято рішення про трансформацію бренда і ренеймінг в grc. Новий бренд, зі своєю ідеологією і амбіціями, покликаний зміцнити роль повноцінного ресурсу для пошукачів та роботодавців у найсучаснішому значенні. При цьому всі зміни відбуватимуться плавно, в комфортному для всіх гравців ринку форматі і темпі.


Наша команда – невелика, але дружня. Кожен із нас зростає разом з grc.ua. Ми постійно розвиваємось, вдосконалюємо інструменти пошуку талантів й роботи мрії наших пошукачів. Для цього ми інвестуємо в технології та нашу команду. Приєднуйтесь до нашої команди!

 

hh.ua | grc – більше ніж job-портал!

 

 

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина3

от 15 000 грн.
Киев,
Контрактовая площадь
з/п не указана
Киев,
Контрактовая площадь
от 15 000 грн.
Киев,
Контрактовая площадь