ВИМАЛ 

Чернигов

Сферы деятельности

Продукты питания

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Я хочу тут работать
×

ВИМАЛ 

Про компанію

Крохмальний завод "ВИМАЛ" одне з найбільших та найсучасніших підприємств в Україні з виробництва картопляного крохмалю та крохмалепродуктів.


  • Приватне багатопрофільне підприємство „ВИМАЛ” зареєстроване - 17 вересня 1992 року.
  • Влітку 1994 року завершено будівництво крохмального заводу. Свою першу продукцію - картопляний крохмаль, підприємство випустило у вересні 1994 року.
  • Через п’ять років у 1999 році введена в експлуатацію лінія по виробництву крохмалів з поліпшеними споживчими властивостями. - желюючі, фосфатні, ацетатні крохмалі та декстрин.

  • В 2009 році на підприємстві впроваджено CERTIFICATE OF QUALITY MANAGEMENT ISO 9001:2009 на систему управління якістю. Більше того, підприємство повністю відповідає міжнародним стандартам сертифікації HACCP
  • У 2012 році підприємством була здійснена капітальна модернізація виробничих потужностей та встановлена лінія світового лідера з виробництва обладнання крохмальної галузі, шведської компаніїLarsson. Це дало змогу вийти на новий рівень якості виробництва продукції та збідьшити загальну потужність.
  • В 2012 році, 17 вересня ПБП "ВИМАЛ" відсвяткувало своє 20-и річчя.

Наша продукція відрізняється високою якістю та передовими технологіями її виготовлення і користується незмінними успіхом у покупців уже більш ніж 20 років. У харчовій промисловості наші продукти згущують соуси, стабілізують креми, покращують властивості хлібопекарських та м’ясних виробів; у паперовій промисловості – зв’язують целюлозні волокна; у медичній промисловості – наповнюють таблетки; у текстильній промисловості – шліхтують нитки; в інших галузях застосовуються для виготовлення клеїв, пакувальних матеріалів, сухих будівельних сумішей та інше.

Ми завершили проектування та почали будівництво нового картоплепереробного заводу, що буде переробляти 600 тонн картоплі на добу.

Сьогодні ми співпрацюємо і маємо бездоганну репутацію з підприємствами більш ніж 25-и країн світу, таких як: Німеччина, Нідерланди, Чехія, Польща, Литва, Росія, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Таїланд, Китайська Народна Республіка та інших. . .