Статьи

«HR-персона України 2018» від HeadHunter Україна

«HR-персона України 2018» від HeadHunter Україна

З кожним роком зміцнюється роль HR-функції в організаціях. Сучасний HR – це підрозділ компанії, орієнтований на бізнес-показники та бізнес-результат, а не просто служба сервісу, це невід’ємна частина розвитку будь-якої успішної компанії.

Сьогодні бути HR-лідером для багатьох означає бути авторитетною особистістю як в компанії, так і в HR-спільності загалом, швидко реагувати на виклики бізнесу та ринку, знати та вміти користуватися інноваційними та digital інструментами, враховувати особливості поколінь та мультикультур – тобто формувати нові стандарти професії і бути взірцем побудови як особистого бренду, так і бренду роботодавця.

А якими компетенціями мають володіти HR-лідери на вашу думку, як зміниться роль HR у майбутньому, та що є пріоритетним у виборі ідеального HR?

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна в рамках щорічної «Премії HR-бренд України» проводить опитування HR-спільноти «HR-персона України 2018».

Якщо ви маєте приналежність до HR або є представником бізнесу, який співпрацює з HR, пропонуємо вам назвати імена тих ефективних HR-особистостей, які надихають вас своїми успішними бізнес історіями, які активно діляться досвідом та HR-практиками і формують майбутнє професії HR.

Пропонуємо вам відповісти на питання і взяти участь у формуванні портрету HR-лідера України та назвати реальні персоналії, яких ви номінуєте на звання «HR-персона України 2018».

ОПИТУВАННЯ

Заздалегідь вдячні за відповіді!

Результати опитування будуть презентовані на сайті hh.ua 14 червня.

Слідкуйте за новинами!

Вакансии дня

Комментарии